0533 682 58 07
+90 (252) 316 90 90

Ekin Ofset

Ekin Ofset

Kurulduğumuz 1994’ten bu yana Bodrum’da pek çok ulusal ve uluslararası markaya ve yüzlerce yerel işletmeye hizmet verdik. 25 yıl boyunca “yüksek kalite, dürüstlük ve güven” ilkelerinden ödün vermeden büyüdük. Müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak konusunda bire bir iletişimin gücüne inanıyor; baskı öncesinde, baskı sırasında ve sonrasında müşteriyi de üretim süreçlerine dâhil ederek “minimum hata, maksimum verim” prensibiyle çalışıyoruz. İşte bu yüzden Bodrum Matbaa denilince ilk akla gelen isimlerden oluyoruz.

25 yaşındayız!

25 yıllık deneyim ile yolumuza devam ederken kendimizi hiç olmadığımız kadar genç ve dinamik hissediyoruz. Çünkü daha 25 yaşındayız! Hayata öyle heyecanlı, meraklı, cesur ve güçlü bakıyoruz.

Bodrum’da doğup Bodrum’da büyüdük. Güzel ve iyi olan her şeyden, öncü insanlardan, yaratıcı şirketlerden, yenilikçi mahalle berberimizden, hızlı ve samimi kuru temizlemecimizden ilham aldık. Yumurtalarımızı mahallemizdeki Ali Dayı’dan aldığımız gibi motorlarımızı sanayideki Okay Usta’da tamir ettirdik. Ekmeğimizi pazardaki Mumcularlı Ayşe Nine’den alır, pastalarımızı Bodrum’un en lezzetli pastalarını yapan komşularımıza sipariş ederiz. Uluslararası şirketlerin “Global düşün, yerel davran” desturuna “samimi profesyonellik” ilkemizi ekledik. Bodrum mandalinasına ve kaya mezarlarına sahip çıkar gibi “Bodrum emeğine” sahip çıkıyoruz. Çapraz iş birliklerinin gücüne inanıyoruz.

Siz hangisisiniz?

Markaları insanların var ettiğine inanıyoruz! Şirketleri, holdingleri, bakkalları, restoranları, terzihaneleri, berberleri, sanayi sitelerini… Bizce, bütün bu işletmeleri ve dükkânları insanlar konuşturur, insanlar büyütür. İşte bu yüzden de her marka ve her işletme bir insana benzer.

Peki siz hangisisiniz? Çünkü bizim sizi memnun edecek bir çözümümüz mutlaka vardır.

Bir kahvenin kırk yıl hatırı var!

Bize işlerimizde el veren ustalarımızın vazgeçmediği bol köpüklü, okkalı bir Türk kahvesinin de, yeşil çayın da, yeni nesil kahvelerin de kırk yıl hatırı var. İster geçen yıl tanışmış olalım, ister ilk müşterilerimizden olun, Ekin Ofset’te yaptırdığınız tüm işlere arşivlerimizde gözümüz gibi baktığımızı bilin. İsterseniz 18 yıl önceki işlerinizi bile istediğinizde bulabileceğiniz konusunda içiniz rahat olsun.